Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων από 04-07-2016 έως 10-07-2016

Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων από 04-07-2016 έως 10-07-2016

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 04-07-2016 έως 10-07-2016)

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 04 Ιουλίου έως 10 Ιουλίου) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΓΡΕΒΕΝΑ:

ΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ
04-07-2016 Α.Τ.
ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΕΛΑΤΟΣ – ΚΑΛΗΡΑΧΗ – ΜΕΓΑΡΟ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΙ – ΚΑΛΛΟΝΗ – ΤΡΙΚΟΡΦΟ – ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΛΕΙΨΙ – ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ – ΡΟΔΙΑ – ΣΥΔΕΝΔΡΟ – ΟΡΟΠΕΔΙΟ 17:00 – 24:00
ΤΡΙΤΗ
05-07-2016 Α.Τ. ΚΗΠΟΥΡΕΙΟΥ ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ – ΑΝΘΡΑΚΙΑ – ΚΗΠΟΥΡΕΙΟ – ΚΡΑΝΙΑ – ΠΡΙΟΝΙΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 09:00 – 16:00
ΤΕΤΑΡΤΗ
06-07-2016 Α.Τ. ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑΝΑΙΟΙ – ΑΝΑΒΡΥΤΑ – ΠΟΛΥΝΕΡΙ – ΑΛΑΤΟΠΕΤΡΑ – ΠΡΟΣΒΟΡΟ – ΑΕΤΙΑ – ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΙ – ΜΕΣΟΛΟΥΡΙ – ΔΟΤΣΙΚΟ – ΣΑΜΑΡΙΝΑ – ΣΜΙΞΗ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΛΑΒΔΑ 17:00 – 24:00
ΠΕΜΠΤΗ
07-07-2016 Α.Τ.
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΟΡΟΣ- ΚΝΙΔΗ – ΕΞΑΡΧΟΣ – ΠΟΝΤΙΝΗ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ – ΣΑΡΑΚΗΝΑ- ΔΙΠΟΡΟ – ΙΤΕΑ 09:00 – 16:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08-07-2016 Α.Τ.
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΕΓ. ΣΕΙΡΗΝΙ – ΑΜΥΓΔΑΛΙΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΙΒΩΤΟΣ – ΜΗΛΙΑ – ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΙΑ 09:00 – 15:00
ΚΥΡΙΑΚΗ
10-07-2016 Α.Τ. ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑΝΑΙΟΙ – ΖΙΑΚΑΣ – ΑΒΔΕΛΛΑ – ΠΕΡΙΒΟΛΙ- ΣΠΗΛΑΙΟ- ΤΡΙΚΩΜΟ- ΚΟΣΜΑΤΙ- ΜΟΝΑΧΙΤΙ – ΜΙΚΡΟΛΙΒΑΔΟ 20:00 – 02:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑ:

ΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ
04-07-2016 ΤΟΜΕΑΣ Ε΄
Α.Τ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ
Α.Τ. ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥ-ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ-ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΤΕΡΙΑ-ΚΟΜΝΗΝΑΔΕΣ-ΔΙΠΟΤΑΜΙΑ-ΧΙΟΝΑΤΟ-ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΜΕΛΑΝΘΙΟ-ΝΙΚΗ-ΛΑΓΓΑ-ΒΡΑΧΟΣ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΙ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ. 18:00-24:00
ΤΡΙΤΗ
05-07-2016 ΤΟΜΕΑΣ Β΄
Α.Τ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ
Α.Τ. ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΔΙΣΠΗΛΙΟ-ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ-ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ-ΤΟΙΧΙΟ-ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ-ΣΤΑΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΜΕΛΙΣΣΟΤΟΠΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ-ΒΕΡΓΑ-ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-ΛΙΘΙΑ-ΚΟΡΗΣΟΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΗΛΙΤΣΑ-ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ-ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ-ΓΕΡΜΑΣ-ΔΙΣΠΗΛΙΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ. 17:00-24:00
ΤΕΤΑΡΤΗ
06-07-2016 ΤΟΜΕΑΣ Γ΄
Α.Τ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ
Α.Τ. ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ-ΙΕΡΟΠΗΓΗ-ΑΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΟΙΝΟΗ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΤΕΡΙΑ-ΠΟΛΥΑΝΕΜΟΣ-ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΤΣΑΚΩΝΗ-ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ-ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑ-ΥΨΗΛΟ-ΑΥΓΗ-ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ-ΠΟΡΙΑ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.
09:00-15:00
ΠΕΜΠΤΗ
07-07-2016 ΤΟΜΕΑΣ ΣΤ΄
Α.Τ. ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΜΑΝΙΑΚΟΙ-ΚΡΑΝΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΤΕΛΕΑ-ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ-ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΚΟΤΥΛΗ-ΚΥΨΕΛΗ-ΕΠΤΑΧΩΡΙ-ΧΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΟΦΥΤΟ-ΠΕΥΚΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ. 08:00-15:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08-07-2016 ΤΟΜΕΑΣ Α΄
Α.Τ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΛΕΥΚΗ-ΚΟΡΟΜΗΛΙΑ-Ν.ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΚΟΡΕΣΤΙΩΝ-ΚΡΑΝΙΩΝΑΣ-ΜΑΥΡΟΚΑΜΠΟΣ-ΧΑΛΑΡΑ-ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ-ΜΕΛΑΣ-ΑΝΩ ΜΕΛΑΣ- ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΒΥΣΣΙΝΙΑ-ΟΞΥΑ-ΠΟΛΥΚΕΡΑΣΟΣ-ΤΟΙΧΙΟ-ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ-ΚΕΦΑΛΑΡΙ-ΑΠΟΣΚΕΠΟΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.
08:00-15:00
ΣΑΒΒΑΤΟ
09-07-2016 ΤΟΜΕΑΣ Δ΄
Α.Τ. ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΛΑΧΑΝΟΚΗΠΟΙ-ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ-ΚΡΥΑ ΝΕΡΑ-ΣΠΗΛΑΙΑ-ΖΕΥΓΟΣΤΑΣΙΟ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΕΡΙΒΟΛΙ-ΚΑΣΤΑΝΟΦΥΤΟ-ΑΓ.ΗΛΙΑΣ-ΣΠΗΛΙΟΣ-ΚΕΡΑΣΩΝΑ-ΑΝΘΗΡΟ-ΝΟΣΤΙΜΟ-ΣΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΒΕΛΟΣ-ΔΙΑΛΕΚΤΟ-ΒΟΤΑΝΙ-ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ-ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ-ΑΜΠΕΛΟΧΩΡΙ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΚΡΕΜΑΣΤΗ-ΛΑΓΟΥΡΑ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.
09:00-15:00
KOZANH:
ΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΕΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ
04-07-2016 Α.Τ. ΚΟΖΑΝΗΣ
Τ.Κ. ΝΕΟΥ ΚΛΕΙΤΟΥΣ-ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ- ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ΡΟΔΙΑΝΗΣ –ΚΕΡΑΣΙΑΣ- ΚΤΕΝΙΟΥ –ΑΙΑΝΉΣ –ΧΡΩΜΊΟΥ-ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΚΑΤΩ ΚΟΜΗΣ-ΜΗΛΙΑΣ-ΑΝΩ ΚΟΜΗΣ-ΣΠΑΡΤΟΥ-ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΣΤΑΥΡΩΤΗΣ –ΠΥΡΓΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΗΣ-–ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ-ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ- ΝΕΡΑΙΔΑΣ-ΑΥΡΑΣ-ΙΜΕΡΩΝ –ΠΟΛΥΦΥΤΟΥ-ΠΕΤΡΑΝΩΝ –ΜΕΣΣΙΑΝΗΣ-ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΝ-ΡΟΔΙΤΗ-ΛΕΥΚΑΡΩΝ -ΟΙΝΟΗΣ-ΠΤΕΛΕΑΣ 14:00-20:00

ΤΡΙΤΗ
05-07-2016
Α.Τ. ΣΕΡΒΙΩΝ Τ.Κ. -ΡΥΜΝΙΟΥ -ΦΡΟΥΡΙΟΥ- ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ- ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ- ΛΑΖΑΡΑΔΩΝ – ΕΛΑΤΗΣ- ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ- ΜΕΤΑΞΑ-ΤΡΙΓΩΝΙΚΟΥ- ΠΟΛΥΡΑΧΟΥ- ΠΡΟΣΗΛΙΟΥ-ΛΑΒΑΣ- ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ- ΠΑΛΙΟΓΡΑΤΣΑΝΟΥ- ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ- ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ-ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ .
08:00-14:00

ΤΕΤΑΡΤΗ
06-07-2016 Α.Τ. ΚΟΖΑΝΗΣ
Α.Τ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Α.Τ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Τ.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ-ΑΛΩΝΑΚΙΩΝ- ΑΝΘΟΤΟΠΟΥ ΚΗΠΑΡΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΑΡΑΣ ΣΚΗΤΗΣ ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ ΔΑΦΝΕΡΟΥ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΑΛΟΝΕΡΙ -ΕΡΑΤΥΡΑΣ- ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ- ΔΡΥΟΒΟΥΝΟΥ- ΣΙΣΑΝΙΟΥ- ΒΛΑΣΤΗΣ- ΝΑΜΑΤΟΣ- ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ- ΚΡΥΟΒΡΥΣΗ -ΕΜΠΟΡΙΟΥ-ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΦΟΥΦΑΣ-
18:00-02:00

ΠΕΜΠΤΗ
07-07-2016
Α.Τ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ- Α.Τ. ΚΟΖΑΝΗΣ Τ.Κ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ-ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ-ΠΕΡΔΙΚΚΑ-ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ-ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΚΟΜΝΗΝΩΝ-ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ-ΠΥΡΓΟΥ-ΑΓ.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ-ΚΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΚΑΦΗΣ-ΣΠΗΛΙΑΣ- ΕΡΜΑΚΙΑΣ-ΠΤΕΛΕΩΝΑ-ΑΚΡΙΝΗΣ- -ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ- ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΡΥΑΚΙΟΥ-ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ-ΠΑΡΧΑΡΙΟΥ ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ- ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ -ΑΓ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ- ΒΟΣΚΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΥΓΗΣ-ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ- ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ- ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ -ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ- ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
.
16:00-24:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08-07-2016 Α.Τ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Τ.Κ. ΑΛΙΑΚΜΩΝΟΣ- ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ-ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ- ΜΟΛΟΧΑΣ- ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ- ΣΗΜΑΝΤΡΟΥ ΒΕΛΑΝΙΔΙΑΣ- ΣΤΕΡΝΑΣ- -ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ- ΑΣΠΡΟΥΛΑΣ- ΜΕΣΟΛΟΓΓΟΥ- ΧΟΡΗΓΟΣ- ΛΕΥΚΟΘΕΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΙΟ- ΒΡΟΝΤΗ-ΑΠΙΔΕΑ- ΡΟΚΑΣΤΡΟΥ -ΛΟΥΒΡΗΣ – ΚΡΙΜΗΝΙΟΥ- ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ –ΦΥΤΟΚΙΟΥ-ΛΟΥΚΟΜΙΟΥ- ΠΥΛΩΡΙ –ΑΞΙΟΚΑΣΤΡΟ- ΚΛΗΜΑ –ΤΡΑΠΕΖΙΤΣΑ- ΠΑΝΑΡΕΤΗ -ΠΟΛΥΛΑΚΚΟΣ
08:00-14:00
ΣΑΒΒΑΤΟ
09-07-2016
Α.Τ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Τ.Κ. ΟΜΑΛΗΣ- ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ- ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ- ΔΙΧΕΙΜΑΡΟΥ- ΠΛΑΚΙΔΑΣ- ΔΑΜΑΣΚΗΝΙΑΣ- ΚΛΕΙΣΩΡΕΙΑ- ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ-ΖΩΝΗΣ- – ΛΥΚΝΑΔΩΝ- ΛΕΥΚΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΑΧΛΑΔΙΑ- ΚΟΙΛΑΔΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ- ΠΟΛΥΚΑΣΤΑΝΟΥ- ΔΑΦΝΗΣ- -ΑΝΘΟΥΣΑΣ- ΤΡΙΑΔΑΣ- ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ- ΒΥΘΟΥ -ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΔΙΛΟΦΟΥ- ΔΑΣΥΛΛΙΟΥ -ΣΩΤΗΡΑΣ ΜΟΡΦΗΣ- ΒΟΥΧΩΡΙΝΑ- ΚΟΡΥΦΗΣ- ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ .
08:00-14:00




Leave a Reply

Your email address will not be published.