Ε.Π.Σ. Καστοριάς: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας

Ε.Π.Σ. Καστοριάς: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας

Αναλυτικά η κλήρωση και το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας(2015-16).

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ.   – 1η αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Κωσταράζι Κορησός
Νταηλάκη Αστραπή Μεσ/μίας
Καλλιθέα Παναργειακός
Γραμμοχώρια Κάστωρ
Κρόνος Πολυκάρπη
Λεύκη Καστοριά
Αμπελόκηποι Μαυροχώρι
 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ.   – 2η αγωνιστική

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Νταηλάκη Κωσταράζι
Κορησός Καλλιθέα
Αστραπή Μεσ/μίας Γραμμοχώρια
Παναργειακός Κρόνος
Κάστωρ Λεύκη
Πολυκάρπη Αμπελόκηποι
Καστοριά Μαυροχώρι
 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 3η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Κωσταράζι Καλλιθέα
Γραμμοχώρια Νταηλάκη
Κρόνος Κορησός
Λεύκη Αστραπή Μεσ/μίας
Αμπελόκηποι Παναργειακός
Μαυροχώρι Κάστωρ
Καστοριά Πολυκάρπη
 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ.   – 4η αγωνιστική

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Γραμμοχώρια Κωσταράζι
Καλλιθέα Κρόνος
Νταηλάκη Λεύκη
Κορησός Αμπελόκηποι
Αστραπή Μεσ/μίας Μαυροχώρι
Παναργειακός Καστοριά
Κάστωρ Πολυκάρπη
 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ.   – 5η αγωνιστική

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Κωσταράζι Κρόνος
Λεύκη Γραμμοχώρια
Αμπελόκηποι Καλλιθέα
Μαυροχώρι Νταηλάκη
Καστοριά Κορησός
Πολυκάρπη Αστραπή Μεσ/μίας
Κάστωρ Παναργειακός
 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ.   – 6η αγωνιστική

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Λεύκη Κωσταράζι
Κρόνος Αμπελόκηποι
Γραμμοχώρια Μαυροχώρι
Καλλιθέα Καστοριά
Νταηλάκη Πολυκάρπη
Κορησός Κάστωρ
Αστραπή Μεσ/μίας Παναργειακός
 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ. – 7η αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Κωσταράζι Αμπελόκηποι
Μαυροχώρι Λεύκη
Καστοριά Κρόνος
Πολυκάρπη Γραμμοχώρια
Κάστωρ Καλλιθέα
Παναργειακός Νταηλάκη
Αστραπή Μεσ/μίας Κορησός
 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ.   – 8η αγωνιστική

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Μαυροχώρι Κωσταράζι
Αμπελόκηποι Καστοριά
Λεύκη Πολυκάρπη
Κρόνος Κάστωρ
Γραμμοχώρια Παναργειακός
Καλλιθέα Αστραπή Μεσ/μίας
Νταηλάκη Κορησός
 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ.   – 9η αγωνιστική

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Κωσταράζι Καστοριά
Πολυκάρπη Μαυροχώρι
Κάστωρ Αμπελόκηποι
Παναργειακός Λεύκη
Αστραπή Μεσ/μίας Κρόνος
Κορησός Γραμμοχώρια
Καλλιθέα Νταηλάκη
 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ.   – 10η αγωνιστική

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Πολυκάρπη Κωσταράζι
Καστοριά Κάστωρ
Μαυροχώρι Παναργειακός
Αμπελόκηποι Αστραπή Μεσ/μίας
Λεύκη Κορησός
Κρόνος Νταηλάκη
Γραμμοχώρια Καλλιθέα
 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ.   – 11η αγωνιστική

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Κωσταράζι Κάστωρ
Παναργειακός Πολυκάρπη
Αστραπή Μεσ/μίας Καστοριά
Κορησός Μαυροχώρι
Νταηλάκη Αμπελόκηποι
Καλλιθέα Λεύκη
Κρόνος Γραμμοχώρια
 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ.   – 12η αγωνιστική

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Παναργειακός Κωσταράζι
Κάστωρ Αστραπή Μεσ/μίας
Πολυκάρπη Κορησός
Καστοριά Νταηλάκη
Μαυροχώρι Καλλιθέα
Αμπελόκηποι Γραμμοχώρια
Λεύκη Κρόνος
 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α ΚΑΤ.   – 13η αγωνιστική

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
Κωσταράζι Αστραπή Μεσ/μίας
Κορησός Παναργειακός
Νταηλάκη Κάστωρ
Καλλιθέα Πολυκάρπη
Γραμμοχώρια Καστοριά
Κρόνος Μαυροχώρι
Αμπελόκηποι Λεύκη






Σχολιάστε

Το email σας δεν θα δημοσιευθεί.