ΕΠΣ Καστοριάς: Κλήρωση Πρωταθλήματος

ΕΠΣ Καστοριάς: Κλήρωση Πρωταθλήματος

Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο στα γραφεία της ΕΠΣ Καστοριάς η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος Α’ και Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Καστοριάς η έναρξη του οποίου ορίστηκε για το Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου 2016.

Η 1η αγωνιστική έβγαλε δύο τοπικά ντέρμπι Νταηλάκη – Καστοριά και
Καλλιθέα – ΑΟ Κάστωρ, όπως επίσης και το ξεχωριστό ντέρμπι μεταξύ Αστραπής Μεσοποταμίας- Παναργειακού

Αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές :

ΕΠΣ   – 1η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ 2 ΚΡΟΝΟΣ
3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ 14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ 13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ 12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΣ   – 2η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
2 ΚΡΟΝΟΣ 4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ 6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ 8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΣ   – 3η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ 4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ 3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ
6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2 ΚΡΟΝΟΣ
7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΕΠΣ   – 4η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ 6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ 7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2 ΚΡΟΝΟΣ 8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ 10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΕΠΣ   – 5η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ 6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 2 ΚΡΟΝΟΣ
11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ 14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΠΣ   – 6η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ 9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ 10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ 11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
2 ΚΡΟΝΟΣ 12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΠΣ   – 7η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ 8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ 5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ 3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ
14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 2 ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ   – 8η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ 13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ 14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ 2 ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ   – 9η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ 10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ 9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ 7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 ΚΡΟΝΟΣ 5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ 3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ
ΕΠΣ   – 10η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 ΚΡΟΝΟΣ
6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ
5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ 4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΕΠΣ   – 11η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ 12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ 11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
2 ΚΡΟΝΟΣ 9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ 8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ 7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΠΣ   – 12η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ 2 ΚΡΟΝΟΣ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ
9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΠΣ   – 13η   αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ 14 ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
2 ΚΡΟΝΟΣ 13 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ 12 ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
4 ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ 11 ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
5 ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ 10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
6 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 9 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
8 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ 7 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ






Σχολιάστε

Το email σας δεν θα δημοσιευθεί.