Παναργειακός: Ο απολογισμός της επικράτισης επί του Α. Ο. ΚΑΣΤΩΡ

Δεύτερη σερί νίκη πέτυχε στο πρωτάθλημα το Σάββατο 19/11 ο Παναργειακός, αγωνιζόμενος στο Δημοτικό γήπεδο της Χλόης Καστοριάς κόντρα στον Α.Ο.Κάστωρ.
Η ομάδα του Άργους Ορεστικού που εμφανίστηκε πιο οργανωμένη στο σύνολό της, πέτυχε και τα δύο γκολ στο 2ο ημίχρονο ενώ η ομάδα του Κάστορα μείωσε το σκορ σε 1-2 στο 87′ λεπτό.
   Για τον Α.Σ.Παναργειακό αγωνίστηκαν στην αρχική εντεκάδα οι Μουρατίδης, Δινάδης, Χότζα Π, Μπεκίρης, Μήλιος Χ. , Ιωαννίδης, Βασιλειάδης, Μήλιος Π. , Χρήστου, Γαιτανάκης και Λάκης. Στο δεύτερο ημίχρονο πέρασαν σαν αλλαγές οι Σιανής, Βρέστα και Αντωνιάδης.
   Τα γκολ για τον Παναργειακό πέτυχαν οι Βασιλειάδης με απ’ευθείας εκτέλεση φάουλ (48′) και Γαιτανάκης με πέναλντι που κέρδισε ο ίδιος (55′).
Τα video με τα γκολ της ομάδας μπορείτε να τα δείτε στη σελίδα μας στο Facebook. Αναζητείστε μας ως  Panargiakos Argos Orestiko