Ο Καστοριανός Θ. Παγουνάδης πρώτος στο Naxos Trail Race

Ο Καστοριανός Θ. Παγουνάδης πρώτος στο Naxos Trail Race

Ο γνωστός από τη παρουσία του στον Πανναξιακό και σήμερα αθλητής του ΑΟ Μυκόνου, Θανάσης Παγουνάδης είναι ο μεγάλος νικητής του »Apollon Race 25km» του 1ου Naxos Trail Race που πραγματοποιήθηκε χθες με ιδιαίτερη επιτυχία στο νησί της Νάξου.

Ο δρομέας έτρεξε την απόσταση των 25km  σε 2:04:13 και πήρε την πρώτη θέση στη γενική κατάταξη. Δεύτερος νικητής ήταν ο Νίκος Ροδόπουλος με 2:06:13 και το βάθρο συμπλήρωσε ο Ναξιακής καταγωγής Ηλίας Σαγκριώτης που τερμάτισε με 2:07:28.

 

Στην κούρσα »Dionisos Race 10,8km» Πρώτος τερμάτισε ο Γιάννης Γαρούφας με 1:04:22 και ακολούθησαν οι: Κωνσταντίνος Γκουσάρης με 1:10:02 και ο Κυκλαδίτης από τους Δρομείς Τήνου Νίκος Μαραγκός με 1:11:47.

Από εκεί και πέρα είχαμε νικητές και νικήτριες σε διάφορες κατηγορίες, όπως τη Μαρία Μαλάι στα 25km με χρόνο 2:37:28 και την Κατερίνα Ζυμβρακάκη στα 10,8km με χρόνο 1:06:22.

Όλοι μίλησαν για μια πολύ καλή διοργάνωση που τα είχε όλα, με τους διοργανωτές να κερδίζουν το στοίχημα και να βάζουν ακόμη ψηλότερα τον πήχη για το »2ο Naxos Trail Race».

Δείτε όλα τα αποτελέσματα του 1ου Naxos Trail Race που πραγματοποιήθηκε χθες με ιδιαίτερη επιτυχία στο νησί της Νάξου.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Apollon Race 25km

Rank bib Όνομα Επώνυμο Τερματισμός Φύλο Κατηγορία Ομάδα
1 6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 2:04:13 Άνδρας 30-39 ADIDAS -MYPROTEIN
2 8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 2:06:13 Άνδρας 40-49 TECNICA HELLAS
3 9 ILIAS SAGRIOTIS 2:07:28 Άνδρας 30-39 NORTH OUTDOOR TRAINING RUNNING TEAM
4 1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 2:11:44 Άνδρας 30-39 DYNAFITGREECE
5 5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΤΑΣ 2:13:33 Άνδρας 30-39 ODLO/ LASPORTIVA
6 200 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΙΛΑΥ 2:18:37 Άνδρας 50+
7 3 ATHANASIOS LIOPYRIS 2:22:01 Άνδρας 40-49 MARATHON CLUB – DYNAFIT GREECE
8 141 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ 2:23:35 Άνδρας -29 GOJI BERRY TEAM
9 109 NIKOS KECHAOGLOU 2:25:28 Άνδρας 30-39 ACTIVE LAND
10 162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 2:27:14 Άνδρας 30-39 MAVRIDIS TRAINING
11 123 SIMO ZAK 2:28:32 Άνδρας 40-49
12 7 PERIKLIS RIPIS 2:29:29 Άνδρας 30-39 ODLO-LASPORTIVA/ UTR
13 132 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 2:34:53 Άνδρας 40-49 SCIENCETRAINING
14 4 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΪ 2:37:28 Γυναίκα F-39 ODLO – LA SPORTIVA
15 188 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΗΣ 2:37:29 Άνδρας -29 TRAIL ADDICTS
16 2 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 2:39:08 Γυναίκα F-39 DYNAFIT GREECE
17 10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΟΥΠΗΣ 2:40:51 Άνδρας 40-49 ADVENDURE
18 118 PETROS TASIOPOULOS 2:41:23 Άνδρας 40-49 MARATHON CLUB – DYNAFIT GREECE
19 195 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 2:41:23 Άνδρας 40-49 ADVENDURE
20 168 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 2:42:03 Άνδρας 40-49
21 115 DAVID SPECHT 2:44:56 Άνδρας 40-49
22 212 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΛΦΕΤΑΣ 2:52:53 Άνδρας -29
23 102 RAMAN BURAKOV 2:54:27 Άνδρας 30-39
24 184 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΚΥΛΑΚΗΣ 2:56:38 Άνδρας -29 MAVRIDIS TRAINING
25 135 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΟΓΛΟΥ 2:56:38 Άνδρας 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26 126 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 2:57:51 Άνδρας 50+ M.E.S-ORAMA
27 106 DUNCAN EDWARDS 2:58:41 Άνδρας 30-39 PAROS ACTIVE
28 196 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 2:59:42 Άνδρας 40-49 RUN FOREVER
29 150 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ 3:00:08 Άνδρας 40-49 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΞΟΥ
30 112 GABI NAEGELE 3:00:53 Γυναίκα F40+ PATH RUNNERS
31 198 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 3:01:03 Άνδρας 30-39 URBAN TRAIL RUNNERS
32 172 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3:04:33 Άνδρας 50+ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
33 101 ANAGNOSTOPOULOS ANTONIOS 3:05:01 Άνδρας -29
34 145 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ 3:06:40 Άνδρας 30-39 SMARTRUN
35 110 YIANNIS KOSTAKIS 3:07:10 Άνδρας 50+ PATH RUNNERS
36 170 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ 3:09:03 Άνδρας 50+ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ
37 181 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 3:11:16 Άνδρας 30-39
38 189 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 3:13:13 Άνδρας -29
39 191 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 3:13:14 Άνδρας 30-39
40 202 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ 3:14:33 Άνδρας 40-49
41 208 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 3:14:52 Γυναίκα F-39
42 182 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ 3:16:23 Άνδρας 30-39 SMARTRUN/MELISSOTOPOS
43 137 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 3:16:52 Άνδρας 40-49
44 117 KAYOKO TABATA 3:17:06 Γυναίκα F40+ RUN FOREVER
45 139 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ 3:19:18 Γυναίκα F40+ PAZOCOACH
46 193 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 3:23:24 Άνδρας 40-49 SNAILS TEAM
47 180 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΠΗΣ 3:24:07 Άνδρας 50+ UTR
48 105 PAVLOS DOUVITSAS 3:25:13 Άνδρας 40-49
49 154 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΛΛΙΑ 3:25:15 Γυναίκα F-39 WAKE UP STREET
50 204 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 3:28:09 Άνδρας 50+
51 142 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥΨ 3:36:18 Γυναίκα F40+ SNAILSTEAM
52 103 CHRISTOS CHRISTODOULOU 3:37:53 Άνδρας 40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
53 192 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 3:42:58 Άνδρας 50+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 146 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 3:50:33 Άνδρας 40-49 MUSTUKULURU TRAIL TEAM
55 201 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3:56:00 Άνδρας 30-39
56 120 NICOLAS VAN CAUTER 3:58:56 Άνδρας 40-49 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
57 157 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ 4:03:48 Άνδρας 50+
58 140 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΚΑΤΟΥ 4:03:48 Γυναίκα F-39
59 161 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΟΥΔΗΣ 4:03:48 Άνδρας 50+
60 113 EVANGELOS OIKONOMOPOULOS 4:04:33 Άνδρας 40-49
61 206 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΕΝΙΕΡΗΣ 4:08:08 Άνδρας 40-49
62 116 SYLVIE SPECHT 4:11:08 Γυναίκα F-39
63 179 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 4:19:23 Άνδρας 50+
64 121 SOFIA VLAVIANOU 4:19:23 Γυναίκα F-39 NEVER GIVE UP
65 122 MARIASTELLA XENAKI 4:20:28 Γυναίκα F-39
66 131 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΥΡΒΟΣ 4:26:58 Άνδρας 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67 138 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 4:35:53 Άνδρας -29 FLYING GEESE RUNNING TEAM
68 159 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 4:37:58 Γυναίκα F40+ SNAILS TEAM
69 153 ΑΝΝΑ ΚΙΚΑ 4:45:28 Γυναίκα F40+ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ
70 163 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΥΡΟΣ 4:48:17 Άνδρας -29 PROTEIN PLANET R
71 183 ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΚΙΑ 4:49:09 Γυναίκα F40+
72 175 ΝΑΤΑΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ 4:49:16 Άνδρας 50+ LCBT-TRL CLUB
73 104 ELISAVET DIMITRIOU 4:55:13 Γυναίκα F40+
74 158 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ DNF Άνδρας
75 124 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΒΟΓΛΟΥ DNF Άνδρας
76 190 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΡΗΓΑΣ DNF Άνδρας
77 120 NICOLAS VAN CAUTER DNF Άνδρας ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
78 164 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ DNF Άνδρας ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
79 175 ΝΑΤΑΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ DNF Άνδρας LCBT-TRL CLUB
80 210 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΑΡΔΑΚΗ DNF Άνδρας
81 211 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΡΛΟΣ DNF Άνδρας
82 205 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ DNF Άνδρας

18209344_1451186108290243_7568533949875439539_o.jpg

Dionisos Race 10,8km

Rank bib Όνομα Επώνυμο Τερματισμός Φύλο Κατηγορία Ομάδα
1 555 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΣ 1:04:22 Άνδρας ALL GOJI BERRY TEAM
2 573 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΥΜΒΡΑΚΑΚΗ 1:06:22 Γυναίκα ALL ACTIVE LAND
3 560 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΣΑΡΗΣ 1:10:02 Άνδρας ALL GOJI BERRY TEAM
4 604 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 1:11:47 Άνδρας ALL ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
5 619 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΡΦΑΝΟΣ 1:13:56 Άνδρας ALL FLISVOS1974
6 515 POLYKRETIS KIRIAKOS 1:13:56 Άνδρας ALL
7 533 PHILIPP VAN AAKEN 1:14:07 Άνδρας ALL NAXIAKOS.G.S
8 670 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΟΣ 1:16:23 Άνδρας ALL
9 616 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:18:35 Άνδρας ALL
10 513 HALLVARD INDGJERD 1:19:02 Άνδρας ALL ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΞΟΥ
11 654 ΕΡΡΙΚΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1:19:27 Άνδρας ALL
12 585 ΒΟΥΛΑ ΚΑΤΣΑΒΟΥ 1:19:56 Γυναίκα ALL
13 556 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΜΠΟΥΡΑΣ 1:20:18 Άνδρας ALL
14 630 ΧΡΙΣΤΗΝΑ ΠΕΤΡΙΣΗ 1:20:47 Γυναίκα ALL ANDROS TRAIL RACE
15 508 GRAEME FORD 1:20:55 Άνδρας ALL
16 543 ΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:21:39 Άνδρας ALL
17 582 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ 1:24:05 Γυναίκα ALL URBAN TRAIL RUNNERS
18 677 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1:24:05 Άνδρας ALL
19 532 IRINI VALSAMI 1:24:35 Γυναίκα ALL URBAN TRAIL RUNNERS
20 668 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΡΟΥΠΑΣ 1:25:32 Άνδρας ALL
21 547 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ 1:26:27 Άνδρας ALL
22 610 ΙΩΣΗΦ ΜΠΕΪΝΤΑΡΗΣ 1:26:29 Άνδρας ALL A.O.ΙΠΟΚΑΜΠΟΣ
23 522 STELIOS PAGONIS 1:27:07 Άνδρας ALL
24 650 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΛΕΓΓΑΣ 1:27:17 Άνδρας ALL CF WORKOUT DISTRICT
25 534 LEX VAN CAUTER 1:28:57 Άνδρας ALL
26 658 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΗΣ 1:29:02 Άνδρας ALL
27 505 STRATOS DEVELEKOS 1:30:06 Άνδρας ALL
28 503 KATERINA AXAOPOULOU 1:30:11 Γυναίκα ALL
29 600 ΧΡΟΝΗΣ ΛΟΥΛΑΚΗΣ 1:30:45 Άνδρας ALL BIKE PORN NIGHTS
30 651 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 1:31:22 Άνδρας ALL ΣΔΥΑ
31 557 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1:32:02 Άνδρας ALL CF WORKOUT DISTRICT
32 597 ΙΡΙΣΑ ΛΕΚΑ 1:32:15 Γυναίκα ALL ΝΑΞΟ
33 682 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1:32:47 Άνδρας ALL
34 601 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗ 1:33:16 Γυναίκα ALL
35 618 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΩΕ 1:33:18 Άνδρας ALL ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
36 552 ΝΙΚΟΣ ΒΕΡΥΚΟΚΚΟΣ 1:33:22 Άνδρας ALL
37 504 ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ BΛΑΣΤΟΣ 1:34:12 Άνδρας ALL
38 566 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 1:34:58 Άνδρας ALL
39 540 ΚΕΛΛΗ ΑΝΕΖΥΡΗ 1:35:30 Γυναίκα ALL M.E.S ORAMA
40 550 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΚΡΗΣ 1:35:42 Άνδρας ALL
41 637 ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΡΑΒΑΝΟΥ 1:35:59 Γυναίκα ALL ANDROS TRAIL RACE
42 598 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΚΚΑ 1:36:20 Γυναίκα ALL MERENDA TEAM
43 652 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 1:36:20 Άνδρας ALL MERENDA TEAM
44 681 ΡΟΜΠΕΡΤ ΚΑΡΑΛΗΣ 1:37:37 Άνδρας ALL
45 612 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ 1:37:40 Γυναίκα ALL MERENDA TEAM
46 536 ELENI VLASTARA 1:37:43 Γυναίκα ALL
47 586 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΤΣΙΜΠΑ 1:37:32 Γυναίκα ALL SNAILS TEAM
48 602 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ 1:37:32 Γυναίκα ALL MERENDA TEAM
49 590 ΘΕΩΝΗ ΚΟΥΣΤΕΝΗ 1:37:32 Γυναίκα ALL
50 581 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ 1:39:45 Άνδρας ALL
51 551 ΑΝΝΑ ΒΕΛΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 1:39:47 Γυναίκα ALL ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
52 565 ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 1:40:32 Άνδρας ALL
53 622 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1:40:35 Γυναίκα ALL
54 672 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΪΒΑΖΙΔΗΣ 1:42:08 Άνδρας ALL
55 579 ΚΑΛΛΙΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ 1:43:42 Γυναίκα ALL
56 594 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ 1:43:43 Άνδρας ALL ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
57 584 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΡΚΑΝΗ 1:44:25 Γυναίκα ALL
58 621 ΙΛΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1:44:27 Γυναίκα ALL
59 649 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΛΕΒΟΤΟΜΟΣ 1:44:57 Άνδρας ALL
60 568 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΝΑΣ 1:45:30 Άνδρας ALL
61 518 EVDOXIA MARAKI 1:46:06 Γυναίκα ALL
62 662 ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΕΓΑΚΗΣ 1:46:07 Άνδρας ALL
63 545 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ 1:46:35 Άνδρας ALL ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
64 629 ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΙΔΗ 1:46:42 Γυναίκα ALL ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65 562 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 1:47:45 Γυναίκα ALL TO ARMIRO BOUTIQUE HOUSES
66 636 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1:49:46 Άνδρας ALL
67 617 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΡΟΥΚΑΣ 1:49:47 Άνδρας ALL
68 655 ΓΑΒΡΙΛΗΛ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 1:50:21 Γυναίκα ALL
69 514 DIMITRIS KARKANIS 1:50:23 Άνδρας ALL
70 620 ΙΩΣΗΦ ΟΣΜΑΝ 1:52:32 Άνδρας ALL
71 567 ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 1:54:32 Γυναίκα ALL ΑΝΕΥ
72 509 LINDSAY FORD 1:54:39 Γυναίκα ALL
73 623 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 1:54:52 Άνδρας ALL SYROS RUNNERS
74 564 ΜΙΛΕΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗ 1:58:18 Γυναίκα ALL
75 605 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΝΟΥ 2:00:02 Γυναίκα ALL
76 587 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ 2:03:23 Άνδρας ALL
77 570 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΖΑΓΚΟΥΛΗ 2:03:27 Γυναίκα ALL Α.Ο. ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
78 571 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΟΥΛΗΣ 2:03:27 Άνδρας ALL Α.Ο. ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
79 671 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑΚΗ 2:07:37 Γυναίκα ALL
80 647 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 2:08:22 Άνδρας ALL
81 646 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΣΑΜΠΡΑ 2:08:27 Γυναίκα ALL
82 535 YANN VAN CAUTER 2:09:22 Άνδρας ALL
83 523 SVETLANA PEREVERZEVA 2:09:27 Γυναίκα ALL
84 638 ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΓΗ 2:20:25 Γυναίκα ALL
85 675 ΣΟΦΙΑ ΤΖΙΑΝΗ 2:21:52 Γυναίκα ALL
86 676 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ 2:21:52 Άνδρας ALL
87 537 MARIA ZALONI 2:22:47 Γυναίκα ALL
88 510 KYROU FOTINI 2:24:52 Γυναίκα ALL
89 520 ROUMPINI MOUZI 2:25:24 Γυναίκα ALL
90 599 ΕΙΡΗΝΗ ΛΙΑΠΗ 2:28:07 Γυναίκα ALL
91 606 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 2:28:07 Άνδρας ALL
92 507 ARVANITIS DIMITRIOS 2:29:39 Άνδρας ALL ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
93 501 NIKOLAS ALTOUVAS 2:29:39 Άνδρας ALL ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
94 633 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΟΛΥΖΩΗ 2:31:42 Γυναίκα ALL
95 644 ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ 2:37:39 Γυναίκα ALL
96 669 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2:44:57 Γυναίκα ALL
97 666 ΕΦΗ ΤΣΟΛΑΚΗ 2:47:33 Γυναίκα ALL
98 506 KATERINA DIMITRAKOPOULOU 2:50:52 Γυναίκα ALL

sportcyclades.gr




Σχολιάστε

Το email σας δεν θα δημοσιευθεί.